Služby pro vás

Naše služby jsou velmi individuální. Na prvním místě je nezávazná konzultace, telefonická nebo emailová. Vždy si od vás vyžádáme nějaké bližší informace a fotografie. Potřebujeme do problematiky zasvětit, seznámit se s vámi, pochopit souvislosti. Poté teprve můžeme přijít s finální cenovou nabídkou naší služby.

Vždy se snažíme pracovat především s materiálem, který doma máte. V druhém kroku navrhujeme investice, které by celek doladily k dokonalosti. S námi se vyhnete nejistým a unáhleným nákupům, ve výsledku ušetříte. Cestovat jsme schopné po Praze a blízkém okolí, nebo dle domluvy.


Telefonická/online konzultace konkrétního problému

Potřebujete poradit jak začít? Ztrácíte se ve stylech a dekoracích? Trápí vás konkrétní místo ve vašem domově? Pak je tato základní konzultace právě pro vás. Zeptáme se vás na několik otázek a budeme potřebovat fotografie. Na konzultaci s vámi se tak lépe připravíme a půjdeme pak přímo k jádru věci. Naše online či telefonické setkání posléze doplníme seznamem doporučení a tipů, vše za podpory inspirativních fotografií.


Online home staging 1 místnosti

Trápí vás konkrétní místnost vašeho domova? Pomůžeme vám ji zútulnit a zorganizovat. Projdeme s vámi jednotlivá zákoutí a doporučíme, jak s prostorem pracovat. Zaměříme se na použité materiály a barvy. Doladíme místnost tak, aby byla v souladu s vámi a přitom měla konkrétní styl a řád. Zaměříme se na použití věcí, které již máte, a doporučíme, co doplnit. Konzultaci rozdělíme do několika bloků, abyste měli čas proměnu postupně vstřebat a uskutečnit. Společně doladíme postupně vznikající dotazy. Služba je vhodná pro ty z vás, kteří mají cit, a chtějí si své „doma“ ladit sami. Budeme vám podporou, abyste se v možnostech lépe zorientovali.


Individuální restyling u vás doma

Chcete nás pozvat k vám a vyřešit kompletně celý prostor? Nabízíme vám osobní konzultaci, kde si projdeme všechny místnosti, do kterých nás pustíte. Navrhneme základní změny a s vaším svolením je ihned provedeme. Poradíme a doporučíme další změny. Vše doplníme souhrnnou zprávou a inspiračními fotografiemi.


Refit a organizace šatníku

Máte plné skříně, a přesto každé ráno marně hledáte tu správnou věc? Projdeme všechno vaše oblečení, boty i doplňky. Zorganizujeme vaše věci tak, aby pro vás bylo oblékání zábavou. Pokud bude nutné, navrhneme možné změny v uložení a vybereme odpovídající nábytek. Vytřídíme věci, které do šatníku nepatří, zároveň navrhneme, jak s nimi naložit. Probereme materiály a barevnost. Samotné realizaci předchází úkol pro vás a telefonická konzultace.


Refit a restyling šatníku

Toužíte po změně? Zvažujete kompletní restyling vašeho šatníku? Kromě kompletní reorganizace (viz výše), se zaměříme na váš budoucí šatník, navrhneme kombinace ze stávajících věcí, projdeme trendy a doporučíme, jaké pilíře šatníku je potřeba dokoupit. 1 – 2 návštěvy.


Refit a restyling koupelny

Trápí vás vaše koupelna? Topíte se v produktech a nevíte, jak vše poskládat? Zorganizujeme vaši koupelnu s vámi. Aby pro vás byl následný úklid jednodušší. Navrhneme, jaké organizéry dokoupit a následně vše společně vytřídíme.


Refit ložnice

Je ložnice místem absolutního odpočinku, nebo se vám do ní ne vždy chce? Vdechněte své ložnici novou atmosféru, uvidíte, že to ocení i partner(ka).


Organizace kuchyně a uchování potravin

Pokud je kuchyně vaší noční můrou, je tato proměna určena vám. Kuchyň je většinou akcí na dvě setkání. Při první návštěvě naplánujeme uložení věcí, vymyslíme systém a při druhé vše doladíme k dokonalosti za pomoci dokoupených organizérů. Nádobí, hrnce i potraviny postavíme do latě.


Individuální restyling jiných prostor

Kancelář, kosmetický salon, masérna? Každý prostor potřebuje něco jiného, pokud se vám nedaří jej zútulnit jsme tu pro vás.