O nás

Jsme tým. Jsme dvě kamarádky, Lucie a Pavlína. Každá jsme úplně jiná. Ale spojuje nás touha dělat domovy hezčí, váš styl vytříbenější a rodiny spokojenější.

Spojil nás kosmetický moloch někdy před 14 lety a teď rozděluje jen park mezi našimi domovy. Spolu nám to jde krásně, doplňujeme se, dohadujeme a velmi efektivně diskutujeme.

Není čas ztrácet čas. Naše rodiny mají dohromady 9 členů a my víme, že je potřeba si vše dobře zorganizovat.

LUCIE

Lucii znám z velkého kosmetického korporátu, už víc než 14 let. Vždy mezi prvními plnila moje finanční a rozpočtové tabulky, bez zbytečných řečí a dotazů (jako jedna z mála. Svojí práci skvěle rozuměla. Pak se naše cesty rozdělily. 
Lucie tuto dobu strávila na cestách mezi pařížskými fashion weeky, kosmetickými laboratořemi a milánskými Salone Del Mobile. Svou vášeň pro módu, design a kosmetiku dokázala přetavit v konstantní styling kohokoliv a čehokoliv. Její návštěvy u kamarádů většinou končí přesouváním nábytku nebo tříděním kabelek ještě při loučení mezi dveřmi.

Má neuvěřitelný cit pro detail a barevné kombinace a kromě dvou extrémně živých dětí zvládá 3 domácnosti. Hodně a pořád mluví, plánuje šílené projekty a ničeho se nebojí. Jde do všeho střemhlav a po svém. Kdo ví, co vše byste se dozvěděli, kdybych ji občas trochu nebrzdila. 

PAVLÍNA

Pavlína jako finanční manažer opustila korporát, aby se vrhla po hlavě do vlastního byznysu. Moc jsem ji za to obdivovala a obdivuji. Je mou velkou inspirací. Rozjela podnikání v oblasti Home Stagingu. Proměňuje nemovitosti určené k prodeji nebo k pronájmu, aby působily vzdušně a příjemně. Působí na emoce kupujících i díky vášni pro samotné focení interiérů.

Má železnou trpělivost a odvahu se vrhat do čehokoli a přitom stojí nohama velmi pevně na zemi. Přes víkend vymaluje celý dům, zrekonstruuje chalupu a jen tak mimoděk jezdí v obří dodávce. Stíhá běhat, cvičit a zvládá s přehledem své 3 úžasné děti a občas přibere i nějaké sousedovic.